Ogólna opinia o lekarzu

Ukończone uczelnie

UM Łódź i dawny WAM
Uniwersytet Medyczny w ŁodziRok ukończenia: 2011

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Wspaniały lekarz;-)))) Wrażliwa i empatyczna!;-)))) Koleżeńska;-))))

zobacz profil

Wiedza, dociekliwość,sumienność

zobacz profil

Bardzo dobry diagnosta, Wykazuje się empatią i olbrzymią wiedzą kliniczną, W ostatnim czasie pracował na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu, ale ...

zobacz profil