Ogólna opinia o lekarzu

Egzaminy specjalizacyjne

  • Choroby wewnętrzne. Rok ukończenia: 2011.

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

Bardzo dobry radiolog, często podczas wykonywania badania jeżeli istnieje taka potrzeba by ułatwić postawienie rozpoznania sam rozszerza zakres bad...

zobacz profil

Bardzo dobry pediatra z dużym doświadczeniem klinicznym ( Klinika Dziecięca-nefrologia dziecięca. Szpital Dziecięcy o profilu pulmonologicznym)

zobacz profil

Sumienny, rzetelny, empatyczny, łatwo nawiązujący kontakt, z dużą wiedzą, a poza tym wzbudzający symatię.

zobacz profil