Wykonywana specjalizacja: Choroby wewnętrzne
Bardzo dobry diagnosta, Wykazuje się empatią i olbrzymią wiedzą kliniczną, W ostatnim czasie pracował na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu, ale ze względów rodzinnych musiał wrócić do Nowej Rudy (niech mieszkańcy tego miasta będą temu wdzięczni :))
zobacz profiluważny,rzetelny specjalista i bardzo dobry człowiek
zobacz profilZdecydowanie zgadzam się z powyższą opinią. Wspaniały lekarz !!!! Kilka lat w jednym szpitalu. Bardzo przyjacielskie do innych lekarzy i bardzo cie...
zobacz profilPani Doktor superkompetentna;-)))) Medyczny renesans;-)))) Świetna szefowa;-))))))