Ogólna opinia o lekarzu

Opinie

  • Lek.
    Lek. 7 lata temu

    Bardzo dobry diagnosta, Wykazuje się empatią i olbrzymią wiedzą kliniczną, W ostatnim czasie pracował na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu, ale ze względów rodzinnych musiał wrócić do Nowej Rudy (niech mieszkańcy tego miasta będą temu wdzięczni :))

Najnowsze opinie lekarzy o lekarzach

uważny,rzetelny specjalista i bardzo dobry człowiek

zobacz profil

Zdecydowanie zgadzam się z powyższą opinią. Wspaniały lekarz !!!! Kilka lat w jednym szpitalu. Bardzo przyjacielskie do innych lekarzy i bardzo cie...

zobacz profil

Pani Doktor superkompetentna;-)))) Medyczny renesans;-)))) Świetna szefowa;-))))))

zobacz profil