
zobacz profilBardzo dobry lekarz,doświadczony specjalista w leczeniu uzależnień,komunikatywny,kompetentny, empatyczny.A przy tym po prostu dusza człowiek.
zobacz profiluważny,rzetelny specjalista i bardzo dobry człowiek
zobacz profilZnakomity fachowiec , świetny kontakt z dziećmi, jak złapię doła to sam nie będę się leczył tylko zadzwonię do dr Beaty