Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.

Bóle stawów

Bóle stawów – gdzie szukać pomocy?

Thumb fotolia 118428309 s

Jeśli dokuczają ci bóle stawów, nie powinieneś ograniczać leczenia do sprawdzonych, „domowych” sposobów. Dolegliwości stawowe mogą być niestety objawem innej, poważniejszej choroby. Dlatego jak najszybciej skontaktuj się ze swoim lekarzem rodzinnym, który udzieli ci dalszych wskazówek...

Polecany lekarz w: reumatologia

dr n. med. Iwona Piwowarska
dr Iwona Piwowarska11internista, reumatologOIL w Katowicach

Bóle stawów – co powinieneś wiedzieć?

Thumb fotolia 133813446 xs

Bóle zlokalizowane w obrębie stawów to problem wielu osób. Dolegliwości te mogą mieć bardzo różne przyczyny. Zazwyczaj nasilają się na skutek wzmożonego wysiłku fizycznego. Niektórzy też skarżą się, że każdą zmianę pogody „czują w stawach”…..

Polecana placówka w: reumatologia

Najczęściej wyszukiwane

Choroba wieńcowa – objawy

Do najpopularniejszych objawów choroby wieńcowej należą: ból w okolicach mostka lub w klatce piersiowej, nierówne bicie serca i duszności. W cięższych przypadkach może także dojść do zasłabnięcia lub utraty przytomności.

Choroba wieńcowa – czy jesteś w grupie ryzyka?

Choroba wieńcowa jest w naszych czasach bardzo powszechna. Wśród młodszych osób problem ten dotyka głównie mężczyzn. Po sześćdziesiątym roku życia ryzyko zachorowania znacznie rośnie także w przypadku kobiet.

Osteoporoza – czy można ją leczyć?

Im wcześniej zostanie postawiona diagnoza, tym lepiej. Rozpoznanie problemu pozwoli na wdrożenie odpowiedniej terapii, która, jeśli nawet nie zatrzyma rozwoju choroby, to przynajmniej znacznie spowolni i złagodzi jej przebieg. W przypadku osteopor...